Alarm Sistemleri

ImageCrow kablolu ve kablosuz alarm sistemleri ev ve İşyeri güvenlik çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız , sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli elemanları tarafından monte eder.

Kamera Sistemleri

Imageİzlemek istediğiniz alanların değişik yerlerine yerleştireceğiniz kameralar ile ortamı kontrol altına alan sistemlerdir. Bu sistemler dijital ve analog sistemler olarak iki grupta toplayabiliriz.

Görüntülü Diafon

ImageMAS İnterkom olarak ilkemiz teknolojiyi sadece yakından takip etmekle kalmayıp, teknolojik gelişmelerin de ışığında, yetişmiş insan gücü ve yaratıcılığı ile alanımızda yeni teknolojiler geliştirerek geleceği günümüze taşımaktır. MAS olarak görüntülü telefonlar ve görüntüsüz diyafon ve telefonlar, konuşma, interkom sistemleri modellerimize yeni diafon ve telefonlu modelleri de ekleyerek, sıva üstü ve sıva altı seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Tepe Lambaları

ImageZER, Türkiye'nin ilkleri arasında yerini alan "amplifikatör" üretimi ile başladığı çalışmalarına, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile elektronik ve aydınlatma devam etmektedir. ZER araştırma ve geliştirmeye verdiği önemi üretim hassasiyeti ile sürdüren, ekip ruhuna sahip nitelikli insan kayanğı sayesinde yurtiçi ve yurtdışında sektörün saygın isimleri arasındaki yerini almıştır. Üretim ve hizmetini birlikte sunduğu elektronik alanında, profesyoneller için profesyonel üretimler yapan ZER Grup, sınırlarını aşan çizgi üstü marka olmanın sorumluluğunu daima taşımaktadır.